Vă prezentăm un apartament decomandat cu 2 camere, având o compartimentare practică și funcțională, ideal atât pentru locuit cât și ca investiție:
Suprafață utilă: 64 mp
Balcon: aprox. 5 mp
Etaj: parter înalt
Compartimentare: living luminos, dormitor spațios, bucătărie separată, dressing, baie modernă și hol generos
Stare: finisat complet, nemobilat — gata pentru a fi personalizat după gustul tău.
Opțional: loc de parcare subteran la 7.000 €.
Preț: 1.950 €/mp, TVA inclus (preț corect și competitiv pentru zona și finisajele oferite).
Avantaje ale proprietății:
Compartimentare eficientă și aerisită
Bucătărie separată — perfectă pentru bucătari sau familii
Dressing generos pentru organizare optimă
Luminozitate naturală și acces facil
Posibilitate loc de parcare subteran
ID extern: P147284
Apartament decomandat 2 camere, 64 mp utili + balcon 5 mp, Parter înalt
ID: P147284 Floresti, Tauti
21
124.800€
Descriere
Caracteristici
- ID:P147284
- Nr. camere:2
- Nr. dormitoare:2
- S. utila:64.00 mp
- S. balcoane:5.00 mp
- S. utila totala:69.00 mp
- S. construita:80.00 mp
- Comp.:Decomandat
- Confort:1
- Etaj:Parter
- Nr. bucatarii:1
- Nr. bai:1
- Nr. balcoane:1
- Nr. parcari:1
- An constructie:2023
- Structura:Caramida
- Tip imobil:Bloc
- Regim inaltime:D+P+4